DESIGN/DIY/INTERIORS, MOMLIFE/BABYLOVE

Kącik niemowlaka w sypialni rodziców. Aranżacja.

Zawsze myślałam, że oczekując na narodziny dziecka, będę mu urządzać cały pokoik. Sypialnia i plac zabaw w jednym. Jednak nie zawsze jest to możliwe. Najczęściej oddajemy dziecku kawałek własnej przestrzeni. Jest to nie tylko tańsza opcja, ale przede wszystkim wygoda, ponieważ mamy maluszka ciągle przy sobie. Nieraz okazuje się, że aranżacja kącika niemowlaka w sypialni rodziców, to nie lada wyzwanie. Jak stworzyć praktyczną i przyjazną przestrzeń sypialni, żeby nadal czuć się komfortowo, pomimo pojawienia się dziecka? Dziś o tym jak wygląda nasz kącik niemowlaka w mojej sypialni.

Kompletując wyprawkę postawiłam sobie za cel, że mebelki i inne akcesoria muszą pasować do stylu domu. Postawiłam głównie na biel z elementami szarości i czerni. Początkowo kącik niemowlaka w mojej sypialni wyglądał tak:

Kącik niemowlaka w sypialni – teraz

Od początku Mia spała w swoim łóżeczku i od razu zobaczyłam, że trzeba przeorganizować ustawienie mebla. Chciałam mieć córcię na oku, dlatego łóżeczko ustawiłam równolegle do swojego łóżka. Pomiędzy łóżkami umieściłam stolik nocny, a na nim akcesoria pielęgnacyjne i kosmetyczne. Przy łóżeczku pojawiły się kosze wypełnione zapasem chusteczek, kosmetyków i obowiązkowo mój zestaw pieluch wielorazowych. Kącik niemowlęcy w sypialni teraz wygląda tak:

Oczywiście przybyło też dekoracji. Nigdy nie sądziłam, że dam się namówić na przyklejenie aplikacji z Misiem w pokoju dziecka, a co dopiero we własnej sypialni, a jednak! Całe szczęście, zawsze można to ściągnąć i nie zostaną plany na ścianie(taki wynalazek!).

Już niedługo młoda dama dostanie swój pokój, a ja odzyskam moją stonowaną, minimalistyczną sypialnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *