CZEŚĆ!

Cześć! Miło, że jesteś! Witaj w moim świecie!

Jestem Isabell Florkovska. Rocznik 93. Artystka, matka i przede wszystkim kobieta! Samotnie wychowuję córeczkę Mię Michalinę. Już na początku ciąży wiedziałam, że czeka mnie samotne macierzyństwo. Bałam się tego, co mnie czeka, ale szybko się przekonałam, że strach ma tylko wielkie oczy. Udało mi się pogodzić samotne wychowywanie córeczki, codzienne obowiązki i dalsze samokształcenie. Każdego dnia wygrywam walkę w byciu kobietą, pomimo bycia mamą. Teraz motywuję kobiety, żeby uwierzyły, że bycie mamą to tylko jedna z wielu ról. Mentalne wsparcie kieruję przede wszystkim do samotnych matek, takich jak ja, ale wiem, że każda inna kobieta, a nawet mężczyzna, znajdzie tu coś dla siebie.

Z wykształcenia jestem kulturoznawcą, filozofem i magister sztuki. Tworzę instalację, rzeźby, czasem maluję. Zdarza mi się też projektować i szyć. Ostatnio powróciłam do pasji z dzieciństwa i w wolnych chwilach tworzę makramy. Każde moje działanie jest mocno skorelowane z dekonstrukcją, myślą francuskiego filozofa Jacquesa Derridy. Interesuję się też architekturą, aranżacją wnętrz, designem i rękodziełem. Moim największym sukcesem wystawienniczym jest udział w międzynarodowej wystawie MEASURES_OF_ATTENTION – on the trail of a cybernetic entity (MIARY_U_WAGI – na tropie cybernetycznego podmiotu), o czym możesz przeczytać TUTAJ i TUTAJ, a także mój artykuł w kwartalniku artystycznym Artluk, którego cześć możesz przeczytać TU.

Uwielbiam też majsterkować i tak od 4 lat sama remontuję rodzinny dom i urządzam ogród. Nie jest łatwo, jednak wysiłek fizyczny ma wiele zalet: pozwala wyładować negatywne emocje, zresetować myśli, a efekt uzyskanych działań cieszy ogromnie.

OFERTA/WSPÓŁPRACA:

Strona isabellart.pl prezentuje tematykę lifestylową z dużą dawką treści parentingowych[BLOG]. Z uwagi na wykształcenie zawodowe autorki, na stronie znajduje się także [PORTFOLIO], gdzie można zobaczyć dotychczasowy dorobek twórczy.

Chętnie podejmę współpracę z markami, które oferują dobre jakościowo produkty. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu.

Kontakt:
mailowo: isabellart.pl@gmail.com
instagram: @isabell.florkovska
facebook: isabellart.pl


 ♥ Isabell ♥