DESIGN/DIY/INTERIORS

DIY – Mój sposób na ozdobienie klawiatury laptopa

Obiecałam sobie kiedyś, że nastanie taki dzień, kiedy będę się otaczała tylko ładnymi rzeczami, tak aby w domu nie walały się niepotrzebne pierdółki zbierające kurz, aby wszystko do siebie pasowało kolorystycznie, niezależnie czy chodzi o meble, czy o gadżety, w których ostatnimi czasy bardzo się zachwyciłam i znalazłam ich praktyczne zastosowanie.

Dawno temu, telefon to miał być telefon, a nie urządzenie wielofunkcyjne, a teraz nie wyobrażam sobie aby mieć telefon, który tylko dzwoni, albo laptopa, na którym można tylko napisać tekst i pobuszować po Internecie. Coraz bardziej zwracam uwagę na design . Nigdy nie byłam za posiadaniem białym sprzętów, jakoś tak nie podobały mi się i wydawało mi się, że mega szybko zaczną się brudzić, aż do momentu kiedy weszłam w posiadanie białego telefonu. Teraz nie wyobrażam sobie, aby zabrakło tej bieli w moim otoczeniu.

Gdy już się przekonałam do białego telefonu, bardzo chciałam mieć białego laptopa. Niedawno moje marzenie się ziściło. Chciałam lekko zmodyfikować klawiaturę, postanowiłam dodać do bieli odrobimy złota, ale nie chciałam, aby była to trwała zmiana.  Malowanie klawiszy nie wchodziło w grę. Postawiłam na samoprzylepną taśmę papierową. Gdy mi się znudzi, w każdej chwili mogę, zmienić dekorację na klawiaturze, albo po prostu odkleić taśmę i cieszyć się całkowicie biała klawiaturą, która jest elegancka sama w sobie.

Poniżej pokażę Wam, jak ozdobiłam swoją klawiaturę. Może mój sposób na nietypową klawiaturę, kogoś zainspiruje :))

9 thoughts on “DIY – Mój sposób na ozdobienie klawiatury laptopa

  1. Świetny pomysł, sama bym raczej nigdy na to nie wpadła! Też jestem dumną posiadaczką białego laptopa! Pozdrawiam, amsoff.wordpress.com 🙂

    1. Dziękuję 🙂 Ooooo, fajnie, no to możesz też spróbować ozdobienia klawiatury taką metodą. Wiem, że niektórzy stosują do tego taśmę WASHI – ja akurat takiej nie posiadam 😛

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *