DESIGN/DIY/INTERIORS

Nowe oblicze domu! – światło, przestrzeń, zieleń

Każdy, kto ma swój dom, czy też mieszkanie stara się urządzić je tak, aby było oazą spokoju, idealnym miejscem do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Jedni wolą bardzo designerskie wnętrza, a dla drugich najważniejszy jest komfort i wygoda w użytkowaniu zamieszkanej przestrzeni. Dla mnie mieszkaniem idealnym jest te, które łączy w sobie wszystkie te punkty. Ma być funkcjonalnie, wygodnie i koniecznie z designerskimi akcentami.

Gdy zaczynałam urządzać dom, stworzyłam projekt, jak to ma wyglądać finalnie. Ze względu na ograniczony budżet, nie wszystko jeszcze zostało zrobione, jednak najważniejsze co chciałam, osiągnęłam.

Jak wiecie miałam dużo zastrzeżeń do ogólnego wyglądu mojego domu. Możecie o tym przeczytać tu. Muszę jednak zaznaczyć, że niewątpliwym atutem domu jest przestrzeń, na której zawsze mi zależało, a co za tym idzie – światło. Wystarczyło odświeżyć ściany i nadać im nowy kolor. Dzięki temu wnętrze stało się optycznie jeszcze większe i jaśniejsze. Stopniowo wprowadzam też coraz więcej zieleni, żeby wprowadzić trochę życia do domu.

Poniżej przedstawiam Wam pierwsze efekty mojej pracy doprowadzania domu do godnego wyglądu. Nieustannie coś jeszcze zmieniam. Dużo elementów jest do wymiany, jednak mimo to jest już bliżej do wymarzonego wnętrza niż było.

Dajcie znać jak Wam się podoba 🙂

5 thoughts on “Nowe oblicze domu! – światło, przestrzeń, zieleń

  1. A ja uwielbiam zakopiańskie klimaty i architekturę 🙂 Schody są przepiękne! Tak nawet marzy mi się taki własny domek, murowany z klimatem. Ale rozumiem, że nie każdy lubi 🙂 Mój dom rodzinny jest drewniany i urządzam właśnie poddasze, w którym mieszkam podczas pobytu w Polsce.

    1. to prawda, każdy lubi co innego, chociaż nieraz zdarza mi się trafić na drewniane perełki, które mnie zachwycają. U mnie poddasze jeszcze nie zrobione, więc mocno zazdroszczę 🙂 z pewnością będzie pięknie! Powodzenia! 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *