Nowe oblicze domu! – światło, przestrzeń, zieleń

livingroom_salon_dom
Każdy, kto ma swój dom, czy też mieszkanie stara się urządzić je tak, aby było oazą spokoju, idealnym miejscem do wypoczynku po ciężkim dniu pracy. Jedni wolą bardzo designerskie wnętrza, a dla drugich najważniejszy jest komfort i wygoda w użytkowaniu zamieszkanej przestrzeni. Dla mnie mieszkaniem idealnym jest te, które łączy w sobie wszystkie te punkty. Ma być funkcjonalnie, wygodnie i koniecznie z designerskimi akcentami.

 

 

Gdy zaczynałam urządzać dom, stworzyłam projekt, jak to ma wyglądać finalnie. Ze względu na ograniczony budżet, nie wszystko jeszcze zostało zrobione, jednak najważniejsze co chciałam, osiągnęłam.

 

Jak wiecie miałam dużo zastrzeżeń do ogólnego wyglądu mojego domu. Możecie o tym przeczytać tu. Muszę jednak zaznaczyć, że niewątpliwym atutem domu jest przestrzeń, na której zawsze mi zależało, a co za tym idzie – światło. Wystarczyło odświeżyć ściany i nadać im nowy kolor. Dzięki temu wnętrze stało się optycznie jeszcze większe i jaśniejsze. Stopniowo wprowadzam też coraz więcej zieleni, żeby wprowadzić trochę życia do domu.

 

Poniżej przedstawiam Wam pierwsze efekty mojej pracy doprowadzania domu do godnego wyglądu. Nieustannie coś jeszcze zmieniam. Dużo elementów jest do wymiany, jednak mimo to jest już bliżej do wymarzonego wnętrza niż było.

Dajcie znać jak Wam się podoba 🙂